U Trebinju uhapšen manijak iz Albanije -Djevojčicama pokazivao polni organ

Policijski službenici Policijske stanice Trebinje dokumentovali su krivično djelo Polno uznemiravnje iz člana 170. Krivičnog zakonika Republike Srpske.

Naime, Policijska stanica Trebinje je zaprimila prijavu da je jedno nepoznato lice muškog pola pokazivalo polni organ maloljetnim djevojčicama.

O događaju je obavješteno Okružno javno tužilaštvo u Trebinju koje je naložilo policijskim službenicima da preduzmu sve mjere i radnje s ciljem dokumentovanja krivičnog djela „Polno uznemiravanje“.

“Policijski službenici su na osnovu operativnih informacija stekli osnov sumnje da je izvršilac krivičnog djela lice inicijala L.Lj., državljanin Republike Albanije koje je lišeno slobode. Lice je predato u Okružno javno tužilaštvo u Trebinju uz izvještaj o
počinjenom krivičnom djelu”, saopštili su iz PU Trebinje.

Prethodni članakBajramski koncert Hanke Paldum u Mostaru 10. aprila
Naredni članakŠalenberg i Tajani: BiH napravila napredak – domaće snaga da nastave tim putem