Naslovnica Vijesti Svijet STOLTENBERGU PRODUŽEN MANDAT ZA DVIJE GODINE

STOLTENBERGU PRODUŽEN MANDAT ZA DVIJE GODINE

Mandat generalnog sekretara NATO-a Jensa Stoltenberga produžen je za dvije godine, saopštila je danas Alijansa.

U tekstu se navodi da je 29 članica ovog vojnog saveza odlučilo da mandat bivšeg premijera Norveške bude produžen do 30. septembra 2020. godine.

Saveznici “čestitaju generalnom sekretaru i imaju puno povjerenje u njegovu sposobnost da nastavi svoj posvećeni rad kako bi se NATO prilagodio bezbjednosnim izazovima 21. vijeka”, piše u saopštenju.

Prethodni članakOpozicija napustila zasjedanje parlamenta
Naredni članakPotpisan sporazum o izgradnji TE Gacko 2