Naslovnica Vijesti Crna hronika Izvještaj protiv direktora zbog pogibije dva radnika

Izvještaj protiv direktora zbog pogibije dva radnika

Pripadnici Policijske uprave Banjaluka podnijeli su Okružnom javnom tužilaštvu izvještaj protiv Darka Milojevića (30), direktora banjalučke firme “Led projekt” zbog sumnje da je na izgradnji stambeno-poslovnog objekta u banjalučkom naselju Novi Borik postupio suprotno propisima i time izazvao opasnost, zbog čega su poginula dva radnika.

Ovo su nezvanično saznale “Nezavisne”, nakon što je iz policije saopšteno da su juče podnijeli izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Banjaluka protiv jednog lica, osumnjičenog za stvaranje opasnosti nepropisnim izvođenjem građevinksih radova.

“Lice se sumnjiči da je 3. avgusta kao odgovorno lice preduzeća iz Banjaluke, prilikom izvođenja građevinskih radova na izgradnji stambeno-poslovnog objekta, postupio suprotno propisima i time izazvao opasnost, usljed čega su dva lica smrtno stradala”, rekli su iz banjalučke policije.

Na gradilištu u banjalučkom naselju Novi Borik su poginuli radnici Željko Kostić (52) i Dobrivoj Topić (57) iz Čelinca.

Prethodni članakZavezao kćerku za kombi i vozio je kroz grad
Naredni članakSarajlija pretučen u Neumu: Vlasnik kafića trčao za njim 150 metara i udarao ga?