Naslovnica Sport Đoković opet trenira sa Vajdom

Đoković opet trenira sa Vajdom

Novak Đoković nedavno je raskinuo suradnje s Andreom Agassijem te Radekom Štepanekom, dvojicom dosadašnjih članova trenerskog stožera.
U medijskim istupima i Radek Štepanek i Andre Agassi apostrofirali su kako je uzrok rascjepa ležao u razilasku gledišta i oprečnim mišljenjima o trenažnim modelima.
Prema posljednjim informacijama pojedinih srpskih medija, Novak Đoković trenutačno u Marbelli trenira s Marianom Vajdom te se priprema za predstojeće turnire na šljaci. Već bi sljedeće sedmice trebao započeti nastupati u Monte Carlu koji započinje 14., a završava 22. travnja.
Marian Vajda i Novak Đoković jedanaest su godina usko surađivali. Upravo pod vodstvom nekadašnjeg slovačkog tenisača, Novak Đoković ispisao je istoriju srpskog te svjetskog tenisa.
Nakon 67 šampionskih titula, među kojima je i 12 Grand Slamova, suradnja je neočekivano raskinuta. Početkom maja protekle godine Novak Đoković raspustio je kompletni stručni štab koji su činili trener Marian Vajda, kondicijski trener Gebhard Gritsch te fizioterapeut Miljan Amanović.
Obnova suradnje još nije službeno priopćena, kao ni informacija je li Marian Vajda tek kratkoročno ili dugoročno rješenje na poziciji trenera u stručnom stožeru Novaka Đokovića.

Prethodni članakSrbija ne prihvata dug od 86 miliona KM prema opštinama u Srpskoj
Naredni članakČADEŽ: Srbija u Mostar dolazi u najjačem privrednom sastavu