Naslovnica Vijesti BiH Zašto dežurno blebetalo Konaković danima šuti

Zašto dežurno blebetalo Konaković danima šuti

Političar koji se godinama javlja na najsitnije gluposti, od komentarisanja političkih rivala do novinskih tekstova, stanja u vlastitoj stranci i referisanja o tome kako igra puzle sa svojom porodicom, pa do objavljivanja raznih bizarnosti što ih plasira svaki dan na svojim Instagram i Facebook profilima, od trenutka tragične tramvajske nesreće, uopšte se nije oglasio. Propao u zemlju!

Razlog tome je sigurno da je Elmedin Konaković već duže od 11 godina, bukvalno, suvereni vladar Kantona Sarajevo, te upravlja Kantonom i svim njegovim procesima.

Nakon Ukove ostavke, što bi posljedično trebalo značiti i pad cijele Vlade, biće zanimljivo hoće li Konaković za novonastalu situaciju opet krivce pronaći u novinarima i demonstrantima ili će, pak, pokazati mrvicu samokritičnosti.

Da ne govorimo o tome da se Konaković nije udostojio da, kao dio kantonalne vlasti, pošalje saučešće porodici nastradalog mladića, jer se, naravno, u strahu od naroda ne može pojaviti među demonstrantima.

Dnevni avaz

Prethodni članakPotpisan Sporazum o gradnji gasne elektrane u Srbiji sa Azerbejdžanom(FOTO)
Naredni članakPejičić: Vozovi na relaciji Beograd–Budimpešta moderni i brzi, kapaciteta skoro 500 putnika