Naslovnica Vijesti Crna hronika (VIDEO) ZAPALJEN AUTOMOBIL BAKE PRASETA Vozilo od 500.000 evra u plamenu

(VIDEO) ZAPALJEN AUTOMOBIL BAKE PRASETA Vozilo od 500.000 evra u plamenu

Jutjuberu Bogdanu Iliću, poznatijem kao Baka Prase, zapaljen je automobil u Beogradu. On se odmah oglasio i podijelio snimak.

Naime, Baka Prase je na Instagramu podijelio snimak sa terase, dok je snimao svoj zapaljeni automobil.

– R.I.P. Brabus, 2023 -2026, stoji u njegovoj objavi. Za sada se ne zna tačan razlog zašto je došlo do toga.

Inače, automobil Bake Praseta je procijenjen na oko 500.000 evra.

Gori auto
FOTO: BAKAPRASE/INSTAGRAM/SCREENSSHOT

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Bogdan Ilic (@bakabonanza)

Kristijan Golubović traži pare od jutjubera za učešće na takmičenju

Inače, Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase nedavno je organizovao prvi BFC – Baka Fighting Championship koji je gledalo skoro 600.000 ljudi. Iako ga je u prvi mah ocijenio kao lakrdiju na koju ne bi pristao za manje od 300.000 evra, Kristijan Golubović danima priča o turniru i iznosi uslove pod kojima bi učestvovao na sljedećem takmičenju.

– Rekao sam prvo 300.000 evra, ali to sam lupio. Moja tarifa je 50.000 evra, jer meni treba samo 15.000 evra za hranu i trening da se spremim. Rekao sam Baki da može da dovede Bizu sa lopatom za snijeg, Džeka sa šipkom i Filipovića sa nunčakama i sva trojica sa mnom da se biju, a ja golim pesnicama sve da ih naslažem – rekao je Golubović.

– Mogu ja da se bijem i sa petoricom, pet mečeva zaredom da bude, ali onda hoću 50.000 evra po meču. Šta je to za velikog Baku, a kad bih ja učestvovao vidjeli bi šta su prave ulične borbe, 10.000 miliona ljudi će da gleda – poručio je Golubović Baki Prasetu

Prethodni članakGrupa “Lelek” s pjesmom srpske pjevačice predstavljaće Hrvatsku na Eurosongu
Naredni članakJokić: Gdje je vanzemaljac? (VIDEO)