U saobraćajnoj nesreći u Doboju stradala dva mladića

U saobraćajnoj nesreći koja se sinoć dogodila u Doboju poginuli su mladići S.L. (25) i L.Č. (19) iz tog grada, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

Saobraćajna nesreća se desila na regionalnom putu R1202 u mjestu Velika Bukovica oko 20.40.

– Učestvovao je putnički automobil marke mercedes kojim je upravljalo lice inicijala S.L. sa područja grada Doboja, sa kojim se u vozilu na mjestu suvozača nalazilo lice inicijala L.Č. iz Doboja. U ovoj saobraćajnoj nezgodi oba lica su smrtno stradala – navodi se u saopštenju.

Uviđaj lica mjesta su izvršili policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Doboj, a istim je rukovodio dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Doboj.

Prethodni članakNovi detalji: Protiv Anisa Kalajdžića je ranije podignuta optužnica zbog ugrožavanja bezbjednosti druge ženske osobe
Naredni članakNaturopatija kao metoda liječenja: Predavanje i predstavljanje knjige Dragane Blagojević Lombardeli u Mostaru