Naslovnica Vijesti Crna hronika U Mostaru nestala žena, građani se mole za pomoć

U Mostaru nestala žena, građani se mole za pomoć

Ženska osoba nestala je na području Mostara, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova MUP) Herecgovačko-neretvanskog kantona (HNK).

Kako se navodi u saopštenju, u nedjelju 21.6.2026. godine u PS Mostar Centar je prijavio T.A. da je na adresi Alekse Šantića u Mostaru, oko 21,00 sati, njegova supruga H.W. (1964) napustila stan kako bi prošetala njihovog psa čivavu, te da se nije vratila.

U saopštenju se ističe da je H.W.  na sebi imala bijelu majicu s natpisom Lewis, naočale za vid, a pas crvenu ogrlicu.

Mole se građani ukoliko uoče nestalo lice ili imaju bilo kakvu informaciju koja bi bila od pomoći da se jave najbližoj Policijskoj stanici, zaključuje se u saopćenju.

Prethodni članakPronađeno beživotno tijelo kod Mostara
Naredni članakCivilna zaštita Grada Mostara upozorava na povećanu opasnost od požara