Glumac Slaviša Čurović gostujući u jednoj emisiji nije krio da je tokom djetinjstva imao probleme sa bakom, te opisao scene koje su dovele do toga da je primao batine.
Glumac Slaviša Čurovović prisjetio se djetinjstva, ali ne i tako lijepih trenutaka, koji su bili sa bakom, s obzirom na to da je imala vaspitne metode koje su bile oštre. On je rekao da ga je baka tukla.
– Tukla ko Sveti Ilija. Ja ne znam da tako neko može da tuče malu djecu, ali je ona tako radila. Ali dobro ona je iz Bara Uskočkih. Ašanin. Ona je kćerka Novaka Ašanina, heroja. Ona je polu muško, a zamalo virdžina. I onda… Bije ko Sveti Ilija. Tako su valjda tamo vaspitavali djecu tih godina. Ali ovo su bile 80-te, ona to nije mnogo gledala. Mada šta sam radio nije ni čudo. Ali da je moralo tako, nije sigurno – rekao je Slaviša Čurović.
Ukrao vrh za jelku od prodavaca
On je otkrio kada je dobio najviše batina.
– Najviše me je istukla kada sam ukrao vrh za jelku od Roma koji su prodavali ispred Maksima Gorkog, moje osnovne škole. I onda sam se ja time pohvalio komšinici Kandi, kumi kasnije. Ona je prenijela babi. Onda je baba tukla sat, dva, da ne postanem lopov kasnije u životu. Onda sam je sjeo i rekao: “Sve je ovo dobro, ali doći će tata”- rekao je ona gostujući u emisiji Iz drugog ugla.
“Živio sam kao beskućnik”
Podsjetimo, Slaviša je jednom prilikom otkrio da je u Beogradu živio kao beskućnik.
– Prije 6 godina kada mi je majka umrla na rukama, bila je jako bolesna i bio sam beskućnik ovdje u Beogradu i da nisam imao divne prijatelje Sergeja Ćetkovića, Borisa Bulića, Danila Bećković i još neke divne ljude, da nisam njih imao ne bih opstao. Tad sam se i razveo – rekao je tada Slaviša Čurović u emisiji Praktična žena i dodao:
– Vjerovatno bi se prosječan Amerikanac u toj situaciji sa 36 godina bacio sa terase i završio posao.
“Slab sam na majku i kćerku”
Gostujući u toj emisiji, Slaviša je zaplakao kada je vidio fotografiju majke.
– Jako mi je teško, ona je mlada otišla, molim vas oprostite – rekao je kroz suze i nakon pauze nastavio:
– Slab sam na dvije osobe u životu, na moju majku i kćerku, a kćerka ima istu sudbinu istu… Majka je bila najbolji čovjek na svijetu… Otišla je sa 60, nikada nije imala mira, sve što je imala ostavila je mojoj kćerki.
Pomirenje sa bivšom ženom poslije razvoda
Inače, Slaviša sada živi u skladnom braku sa koleginicom Tijanom sa kojom se pomirio nakon razvoda, a onda su nakon 7 godina odlučili da pokušaju ponovo, prenosi Blic.
– Što bi rekao Arsen Dedić za svoju ženu Gabi Novak, i ja moju ženu zovem Gabi, to ti je suđenica. Mi smo imali neke čudne stvari, prekide od sedam godina, razvod na određeno vrijeme, očigledno. Naravno, uvijek ima uspona, padova, grešaka, mi smo svi ljudi grešni i pravimo probleme sebi i drugima oko nas koje volimo. Ali kada ih ne uradimo namjerno, onda to nije ništa strašno, namjerno je ružno. Desi se da zaglavim sa društvom u kafani do tri-četiri ujutru – bio je iskren tada Čurović, a prenio Nportal.







