TRAGEDIJA ORLOVA U DABLINU: Srbija AUTOGOLOM u 87. minutu PROSULA veliku pobjedu u borbi za Mundijal!

Reprezentacija Srbije odigrala je nerješeno 1:1 na gostovanju Republici Irskoj u utakmici 6. kola kvalifikacija za Mundijal u Kataru.

Nevjerovatan gol primila je Srbija u 87. minuti kada je nastala panika u odbrani.Lopta je pogodila Milenkovića koji je matirao šokiranog Rajkovića.

Tragičnim epilogom se završio meč u bučnoj atmosferi Aviva stadiona, gdje su “Orlovi” po svemu prikazanom morali da upišu tri boda.

Međutim, nisu, uprkos tome što su odigrali možda i najboljih 86 minuta otkad je selektor Dragan Stojković Piksi.

I tako su Irci uzeli bod, a Srbija ostala bez dva važna u trci sa Portugalom za prvo mjesto A grupe, pošto je sada izvjestan put u baraž.

Prethodni članakDodik: Sve što je rekao Kavazović samo govori o karakteru IZ koju vodi