Naslovnica Vijesti Hercegovina POČINJE NAPLATA PARKINGA I U ZAGREBAČKOJ

POČINJE NAPLATA PARKINGA I U ZAGREBAČKOJ

Iz Javnog preduzeća Mostar parking su obavijestili građane Grada Mostara, kao i za sve korisnike javnih parkirališta u Mostaru, da od utorka 13. septembra 2022. godine, počinje naplata javnih parkirališta u kvartu koji se nalazi u Zagrebačkoj ulici u Mostaru.

Kvart uz Zagrebačku ulicu obuhvaća područje omeđeno križanjem ulica Kralja Zvonimira i Zagrebačke ulice pa sve do križanja ulica Kralja Petra Krešimira IV i Zagrebačke ulice.

Spomenuti kvart se nalazi unutar Zone I, te je već postavljena potrebna signalizacija kao i parking automati za naplatu.

Uz automate za naplatu, svoje satne parking karte građani mogu kupiti i putem SMS-a (poslati broj registracija na 0838801) i MoParking mobilne aplikacije.

Cijene parkinga na javnim parkiralištima unutar Zone I:

Satna parking karta – 1.50 KM
Dnevna parking karta – 20.00 KM
Povlaštena mjesečna parking karta – 25.00 KM
Povlaštena godišnja parking karta – 225.00 KM

Povlaštene mjesečne i godišnje karte mogu se kupiti u sjedištu preduzeća, a svako naknadno produživanje karte se može izvršiti putem pošte/banke, putem mobilnog bankarstva ili MoParking mobilne aplikacije, javili su iz preduzeća Mostar parking.

Prethodni članakDANAS SVI NA JEZERO
Naredni članakPRIZOR IZ MOSTARA OBIŠAO SVIJET: Posljednji pozdrav kraljici Elizabeti