Noćas u 2.15 časova više maskiranih osoba izvršilo je pljačku bankomata u krugu tržnog centra ’’Robot’’ na Bišću polju, južno od Mostara, potvrđeno je iz mostarske policije.
Prema riječima portparola MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona Ljudevta Marića detalji još nisu poznati i uviđaj je u toku.
”Prema izjavi lica iz obezbjeđenja, više maskiranih osoba njega je razoružalo, raznijelo bankomat i udaljilo se u nepoznatom pravcu. Mi smo počeli uviđaj i nakon njegovog završetka znaćemo koliko je novca otuđeno i kolika je materijalna šteta”, kazao je Marić.







