Naslovnica Vijesti Crna hronika PLJAČKAŠI RAZNIJELI BANKOMAT I POBJEGLI S NOVCEM

PLJAČKAŠI RAZNIJELI BANKOMAT I POBJEGLI S NOVCEM

Noćas u 2.15 časova više maskiranih osoba izvršilo je pljačku bankomata u krugu tržnog centra ’’Robot’’ na Bišću polju, južno od Mostara, potvrđeno je iz mostarske policije.

Prema riječima portparola MUP-a Hercegovačko-neretvanskog kantona Ljudevta Marića detalji još nisu poznati i uviđaj je u toku.

”Prema izjavi lica iz obezbjeđenja, više maskiranih osoba njega je razoružalo, raznijelo bankomat i udaljilo se u nepoznatom pravcu. Mi smo počeli uviđaj i nakon njegovog završetka znaćemo koliko je novca otuđeno i kolika je materijalna šteta”, kazao je Marić.

Prethodni članakSKUPŠTINA NEVESINJA ODLUČILA: Gradi se tunel prema Mostaru
Naredni članakTROSTRUKO UBISTVO: UBIO ženu i njene roditelje