Naslovnica Vijesti Crna hronika Pijani gost terencem uništio baštu lokala pa sletio u kanal

Pijani gost terencem uništio baštu lokala pa sletio u kanal

Policijskoj upravi Prijedor juče oko 22.30 sati, prijavljeno da je R. Č. iz Prijedora, nakon boravka u ugostiteljskom objektu u Prijedoru, krećući se svojim terencem, oštetio staklene panele lokala, čime je počinio krivično djelo „Oštećenje ili oduzimanje tuđe stvari“.

Istražnim radnjama utvrđeno je da je  R. Č. nakon kraće verbalne prepirke sa osobljem ugostiteljskog objekta, napustio lokal, te kretanjem vozila oštetio staklene panele na bašti lokala.

Nakon toga je sletio sa kolovoza u kanal na magistralnom putu, zadobivši pritom tjelesne povrede.

Prethodni članakStigla je jesen, narednih dana hladnije uz lokalne pljuskove praćene grmljavinom
Naredni članakFederalni revizori: Tužilaštvo FBiH ne suzbija kriminal i korupciju