Naslovnica Vijesti Crna hronika Muškarac stradao u šumi

Muškarac stradao u šumi

Prijedorčanin N.S. poginuo je jutros oko 8:230 sati u teškoj nesreći u mjestu Razboj kod Oštre Luke, saopšteno je iz Policijske uprave Prijedor.

On je stradao prilikom sječenja stabla, objasnili su u policiji.

O navedenom je obavješten tužilac Okružnog javnog tužilaštva Prijedor.

Prethodni članakMašina za pijesak samljela radnika
Naredni članakCENTRALNO OBILJEŽAVANJE 150. GODINA ‘NEVESINJKE PUŠKE’: U Nevesinje stiže državni vrh Srpske i Srbije, patrijarh i stotine zvanica iz cijelog regiona