Naslovnica Vijesti BiH Košarac: Dolazi vrijeme da okupator ide iz BiH

Košarac: Dolazi vrijeme da okupator ide iz BiH

Dolazi vrijeme da okupator /Kristijan Šmit/ ide iz BiH, poručio je član Predsjedništva SNSD-a Staša Košarac.

– Danas je važna sjednica Savjeta bezbjednosti UN. Političko zlo koje se zove Kristijan Šmit nije ni pozvan. Šamarčina Sarajevu – istakao je Košarac u objavi na društvenoj mreži Iks.

Podsjećamo, ambasador Ruske Federacije u BiH Igor Kalabuhov istakao je, da je principijelan stav Ruske Federacije, što se tiče Kristijana Šmita, poznat, a to je da je on nelegitiman i da su neke njegove odluke prouzrokovale krizu u BiH.

Savjet bezbjednosti Ujedinjenih nacija razmatraće danas stanje u BiH u proteklih šest mjeseci i, kako se očekuje, produžiti mandat Misiji Altea za još godinu dana

Prethodni članakSelaković: Srpsko nasljeđe na Kosovu i Metohiji izloženo napadima
Naredni članakKluba poslanika SNSD: Bošnjačka “trojka” potvridila da želi privatizovti budžet