Naslovnica Sport Dogovorena saradnja KMF Metohija i KMF Tango

Dogovorena saradnja KMF Metohija i KMF Tango

KMF Metohija iz Gacka ugostio je članove KMF Tango na zajedničkoj večeri i druženju.

Razmijenjena su iskustva, koja će sigurno biti od velike koristi novoosnovanom klubu iz Gacka u njihovim daljim planovima.

”Bila nam je izuzetna čast da ugostimo delegaciju KMF TANGO iz Istočnog Sarajeva koju je predvodio njihov trener Mirko Čampara, jedan od najboljih trenera futsala u regionu, i Nemanja Knežević, poznato ime sa futsal terena.

KMF TANGO, klub bogate istorije, nekadašnji učesnik lige šampiona, u skorije vrijeme gostovaće u Gacku i odigrati utakmicu sa našom Metohijom, a posle toga mi ćemo sa svim kategorijama gostovati u Istočnom Sarajevu”, poručili su iz KMF Metohija.

Dodaju da će Mirko Čampara uskoro ponovo biti  gost u Gacku i održati treninge sa prvim timom KMF Metohija,  svim mlađim kategorijama, kao edukaciju trenerima.

”Takođe, dobićemo i značajnu pomoć u opremi i rekvizitima za trening od naših sportskih prijatelja iz Istočnog Sarajeva. Nas očekuje debitantsko takmičenje u drugoj ligi Republike Srpske, a našim prijateljima iz Istočnog Sarajeva želimo povratak i prvu ligu Republike Srpske, a posle toga da vrate staru slavu i takmiče se u Evropi”, poručili su iz KMF Metohija.

Prethodni članakMINISTARSTVO OBRAZOVANJA HNK RASPISALO KONKURS ZA STIPENDIJE
Naredni članakZukan Helez stigao u Tužilaštvo BiH: Daje izjavu zbog tvrdnji o vojnim kampovima u Srpskoj