Naslovnica Vijesti BiH Dodik: U Sankt Peterburgu o gasifikaciji Srpske

Dodik: U Sankt Peterburgu o gasifikaciji Srpske

Srpski član Predsjedništva BiH Milorad Dodik najavio je da sa predsjednicom Republike Srpske Željkom Cvijanović uskoro putuje u Sankt Peterburg gdje će razgovarati o gasifikaciji Republike Srpske.

– Mi želimo da podstaknemo i obezbijedimo sigurnost u pogledu snabdijevanja gasom što je i glavni razlog zašto sada idemo u Sankt Peterburg – rekao je Dodik novinarima u Bijeljini.

On je napomenuo da je gasifikacija jedan od velikih projekata Republike Srpske, koja je, kako je rekao, već počela u Bijeljini.

U Sankt Petreburgu će od 6. do 8. juna biti održan Međunarodni ekonomski forum.

Srna

Prethodni članakSeverina predstavila Kafanu
Naredni članakObala Jadrana ostala bez radne snage