Ministar energetike i rudarstva Republike Srpske Petar Đokić sastao se u Nevesinju sa načelnikom ove opštine Milenkom Avdalovićem.
Na sastanku će biti riječi o prioritetnim kapitalnim projektima u ovoj lokalnoj zajednici.
Prethodno se Đokić sastao sa direktorom Hidroelektrane “Dabar” Danilom Ilićem te obišao radove na Hidroelektrani “Dabar”.
Na sastanku su, uz Đokića, poslanici u Narodnoj skupštini Republike Srpske Ognjen Kuljić i Ilija Tamindžija.







