Naslovnica Vijesti Hercegovina Ćurić: Od osnivanja Republike Srpske najponosniji na izgradnju nove bolnice

Ćurić: Od osnivanja Republike Srpske najponosniji na izgradnju nove bolnice

– Gradonačelnik Trebinja Mirko Ćurić istakao je danas da je ovaj grad od osnivanja Republike Srpske najponosniji na projekat izgradnje nove bolnice, koji je koštao oko 130 miliona KM.

Ćurić je na konferenciji za novinare nakon sastanka sa predsjednikom SNSD-a Miloradom Dodikom zahvalio Dodiku za podršku projektu izgradnje nove bolnice, koja će sutra biti otvorena.

On je dodao da je sa Dodikom danas razgovarao i o drugim projektima na području grada, kao i o podršci sportistima koji su imali poteškoća, jer je 2025. godina bila izazovna, ali da su imali podršku Vlade Srpske, da će i sutra ona biti realizovana, te da se razgovaralo i o tome koji klubovi treba da dobiju tu podršku.

– Nadam se da ćemo u ovoj godini zabeležiti dobre rezultate – rekao je Ćurić i dodao da predstoji veliki broj projekata.

Prethodni članakDjevojke autom sletjele u dvorište kuće
Naredni članakSupruga bliskog Trampovog saradnika prijeti: Objavila mapu Grenlanda u bojama američke zastave