Policijski službenici Policijske stanice Bileća juče su lišili slobode lice inicijala I.Č., za koje postoji sumnja da je počinilo krivična djela „Tjelesna povreda“, „Ugrožavanje sigurnosti“ i „Nedozvoljena proizvodnja i promet oružja“, soapšteno je iz Policijske uprave Trebinje.
Naime, Policijskoj stanici Bileća je oko 20,20 časova, jedno lice prijavilo da ga je lice inicijala I.Č. fizički napalo, nanijevši mu tjelesne povrede, a potom uputilo prijetnje vatrenim oružjem.
Policijski službenici su odmah izašli na lice mjesta i tom prilikom zatekli lice inicijala I.Č., koje im je nakon obavljenog razgovora predalo vatreno oružje- pušku, nakon čega je I.Č. lišen slobode.
O svemu je obaviješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Trebinje, a nakon kompletiranja i dokumentovanja predmeta, protiv lica I.Č. biće dostavljen izvještaj za počinjena krivična djela, navode iz PU Trebinje.






